Poli Farbe Platinum Lisztes Üröm

mozaik-info-hu-tanári-segédlet-megoldások

Hahaha, jó vicc, szerintem én sem gondoltam komolyan. Pláne, hogy időközben a könyvem munkálatai is erősen beindultak, és mivel a lakásom a benne szereplő projektek fotózásásának tervezett helyszíne is, így nem volt mese, neki kellett állnom mihamarabb, egymagam. Első körben azokra a helyiségekre fókuszáltam, amik érintik a könyvet is, a többivel ráérek majd később szöszmötölni. Ilyen volt pl. a nappali. Amikor beköltöztem ilyen volt: Pár nappal később a bútoraimmal pedig ilyen: A bútorok az Ikeából vannak, ITT írtam róla. Három különféle árnyalat volt a falon: egy vaníliás, egy cappuccinós, és egy bordó. Előbbi kettővel még egész jól elvoltam, de a bordó köztudottan nem az én színem. Első körben a lyukakat, repedéseket javítottam ki, szerencsére ehhez elég volt a Platinum finomglett, ami használatra kész állapotban kapható, így nem porból kell kikevergetni. Mindezt hajnalban, és amíg száradt a glett, elmentem egyet futni. Hatékonyság Juditu módra, oh yeah! Aztán csiszolgatás, és festés!

Magyarul

Mit-Mivel? Már festett felületek átfestése: A diszperziós, a mész- és a lakkfestékeket, saját fajtájú festékkel átfesthetjük. Az enyves festéket a falfelületről maradéktalanul távolítsuk el, majd használjunk mélyalapozót a festés előtt. Az átkenés előtt a lepattogzó, laza részeket le kell tisztítanunk. Az átfestés végeztével legjobb, ha az egész felületet kefével vagy seprűvel megtisztítjuk. Mészfestékek esetében a felületet drótkefével kell durvítanunk, majd mélyalapozóval kell előkezelnünk. További hasznos tanácsok: a festést mindig a helyiség éleinél és sarkainál kezdjük ecsettel, mivel a festőhenger nem ér el teljesen a sarokig, illetve a mellette levő területet összekeni. A bekevert festékből töltsünk egy keveset egy olyan vödörbe, mellyel létrára tudunk mászni! Radiátorecsettel fessük be az összes sarkot vékony, egyenletes ecsetvonásokkal! A festéket egyenletesen oszlassuk el a sarkokban és kb. 3 mm fedje az összes határolt falfelületet. Az ecsetet csak háromnegyedéig mártsuk a vödörbe, nehogy a festék visszafolyjon az ecset nyelére.

Fest, alszik…átfest! | juditu

Száradási idő: 2 óra. Átfesthetőség: 2 óra után. Tárolás: 5-25°C hőmérsékleten. Fagyveszélyes! Minőségét megőrzi: Eredeti, bontatlan csomagolásban, gyártástól számított 24 hónapig. Alkalmazás: Ecsettel, finom szőrű hengerrel, Euro2000 festék-felhordó eszközzel. Javasolt rétegszám: 1 vagy 2 réteg. Higítás: Ha a felhordás módja szükségessé teszi, legfeljebb 10%-ban vízzel. Kiadósság: 15-20 m2/l 1 rétegben. Alkalmazási terület: Új vakolt felületek, régi festett felületek, gipszkarton és tapéta festésére alkalmas. Bevonata matt, tartós, könnyen tisztítható. A festés és száradás közben biztosítsuk a megfelelő szellőzést! Alkalmazás: Ecsettel, finom szőrű hengerrel, Euro2000 festék-felhordó eszközzel. Felhasználás: A festéket felhasználás előtt gondosan fel kell keverni. A felületnek megfelelő szilárdságúnak, száraznak, por-, olaj- és zsírmentesnek kell lennie. A még festetlen mész-, mészcement vakolatokat fa simítóval dörzsöljük át, portalanítsuk, majd Platinum mélyalapozóval alapozzuk. Erősen szívó, porózus felületeken (pl.

Platinum egyrétegű beltéri falfesték lisztes üröm 5L

  • Poli farbe platinum lisztes üröm 11
  • Munkáltató támogatása munkanélküli alkalmazása esetén 2010 edition
  • Poli farbe platinum lisztes üröm 3

Platinum lisztes üröm L30 5l - Festéknagyker.hu

+1 tipp: nem kell pánikba esni, ha a felfestett szín mégsem tetszik! Nagy levegő és tessék nekifutni még egyszer. Megéri az az 1-2 nap rááldozott idő és plusz pénz, mintsem évekig nézni és morogni, hogy nem tökéletes a színárnyalat. Mi a helyzet a festék kiadósságával? Többen is kérdeztétek, hogy nekem elegendő-e az a mennyiség, ami a festék dobozán fel van tüntetve. Nos, ez sokmindentől függ! A feltüntetett adat hozzávetőleges és rendszerint egy réteg felvitelére vonatkozik. Befolyásolja a felület szívóképessége is. Én általában két réteget viszek fel, így mindig dupla mennyiséget is kalkulálok. A Platinumot 10%-ban lehet hígítani, de szerintem nem érdemes. Lehet-e Platinumot egymással keverni? Természetesen. A kevert szín legyen homogén, szóval, ha kézzel és nem géppel keveritek legyetek türelmesek. Bármit is kevertek (legtöbbször egy sötétebb szín fehérrel való világosítását kérdezitek), figyeljetek arra, hogy bőven legyen festék, mert ha netán kevesebbet kevertek ki, mint amennyire szükség van, utána már tökéletesen ugyanazt az árnyalatot nem biztos, hogy fogjátok tudni reprodukálni, még precíz méricskéléssel sem.

Thursday, 16-Dec-21 13:18:24 UTC